• هر آنچه برای خرید و بکارگیری دیزل ژنراتور نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهیم.​

خدمات پس از فروش

دسترسی به طیف گسترده‌ای از خدمات فنی مورد نیاز شما فراهم شده است:

ضمانت کالا

دریافت گارانتی یک ساله یا 1200 ساعت کارکرد برای محصولات خریداری شده از شرکت «آبیاران» جزو مزیت‌های اصلی خرید شما از این مجموعه بزرگ تولیدی و تجاری است. واردات مستقیم و بی‌واسطه تجهیزات صنعتی و دستگاه‌های مولد برق از سوی «آبیاران» امکان ارائه ضمانت عملکرد و تضمین اصالت برند را برای محصولات این شرکت فراهم کرده است.

نصب و راه‌اندازی

وجود واحد فنی و مهندسی در ساختار سازمانی هلدینگ «آبیاران پویان آذر» موجب توانمندی این مجموعه در ارائه خدمات پس از فروش شده است. نصب و راه‌اندازی ژنراتورهای برق در دو مرحله تست اولیه در حضور مشتری و راه‌اندازی کامل در محل پروژه به همراه آموزش‌های لازم و بررسی‌های قبلی مورد نیاز در خصوص الزامات و شرایط موجود برای استقرار دستگاه در محل مورد نظر مشتری صورت می‌گیرد.

تعمیرات

دانش فنی کوپلینگ، ساخت و مونتاژ قطعات دیزل ژنراتور در کارخانه شرکت «آبیاران» از ویژگی‌های بارز این مجموعه در حوزه تامین دستگاه‌های ژنراتور برق محسوب می‌شود. درخواست شما برای انجام تعمیرات و رفع عیوب دیزل ژنراتور از سوی ما بی‌پاسخ نخواهد ماند. با تمام توان و تجربه‌ای که در اختیار داریم، یاری‌رسان حل مشکلات فنی شما خواهیم بود.

بازرسی و نگهداری

وجود بازرسی‌های دوره‌ای 500، 1000 و 2000 ساعته در برنامه نگهداری دیزل ژنراتور که از سوی شرکت «آبیاران پویان آذر» برای محصولات خریداری شده از این شرکت ارائه می‌شود، شامل مجموعه‌ای از اقدامات فنی و مهندسی است که حاصل بکارگیری تجربه چندین ساله واحد مهندسی آبیاران در فراهم آوردن بهترین شرایط ممکن برای عملکرد صحیح و طولانی مدت دستگاه‌های مولد برق دیزلی است.

تامین قطعات

واحد بازرگانی خارجی هلدینگ «آبیاران پویان آذر» وظیفه تامین قطعات اصلی و لوازم یدکی مورد نیاز برای استفاده طولانی مدت از تجهیزات دیزلی ژنراتورهای برق را بر عهده دارد. از این رو تامین آنچه برای کسب اطمینان کامل از عملکرد مطلوب دیزل ژنراتور نیاز دارید، در اختیارتان خواهد بود.

برای دریافت مشاوره تخصصی، با ما تماس بگیرید.

کارشناسان فروش آبیاران، پاسخگوی شما هستند. بهترین گزینه را برای آنچه نیاز دارید پیشنهاد خواهیم کرد.